OEM:
ER201763 JOHN DEEREČíslo Cojali:
8521875| Diameter | 15.87 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.94 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 6.39 lb |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 3.37 in |
| Typ viskospojky | EVVL |
| Velikost krabice | 21.26x5.31x21.65 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | JOHN DEERE | 5015 SERIES | --------- | 5215 | --------- |
| AGRO STROJE | JOHN DEERE | 5015 SERIES | --------- | 5315 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| JOHN DEERE | ER201763 | |
| JOHN DEERE | ER200832 | - |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|