OEM:
BT4800 KNORR BREMSEČíslo Cojali:
2251709| Connections | M16x1,5 |
| Délka kotevního šroubu | 1.69 in |
| Délka tycky | 0.59 in |
| Hmotnost | 21.1 lb |
| Prumer tycky | 0.63 in |
| Typ | 20/27 |
| Výstupní port válce parkovací rzdy | 10500 N (a 0.79 in) |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 7200 N (a 0.79 in, 87.02 psi) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.56/2.56 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| IVECO | 41285070 | - |
| KNORR BREMSE | K009968 | - |
| KNORR BREMSE | BT4800 | |
| KNORR BREMSE | K009968N00 | - |
|   | Číslo Cojali | Jméno | Získáno přes | OEM |
|---|