OEM:
BS3601 KNORR BREMSEČíslo Cojali:
2351308| Connections | M16x1,5 |
| Délka kotevního šroubu | 1.69 in |
| Délka tycky | 0.59 in |
| Hmotnost | 9.18 lb |
| Prumer tycky | 0.63 in |
| Rozsah úhlu otácení | 315° |
| Typ | T-30 |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 13000 N (a 0.79 in, 101.53 psi) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.95 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| BPW | 0203275300 | - |
| KNORR BREMSE | BS3601 | |
| KNORR BREMSE | II31101 | - |