OEM:
BS3514 KNORR BREMSEČíslo Cojali:
2351322| Connections | M22x1,5 VOSS |
| Délka kotevního šroubu | 1.69 in |
| Délka tycky | 0.59 in |
| Hmotnost | 7.69 lb |
| Prumer tycky | 0.63 in |
| Rozsah úhlu otácení | 270° |
| Typ | T-24 |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 10500 N (a 0.79 in, 108.78 psi) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.52 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| KNORR BREMSE | K002624N00 | - |
| KNORR BREMSE | BS3514 | |
| KNORR BREMSE | II32597 | - |
| KNORR BREMSE | II32597N00 | - |
| KNORR BREMSE | K002624 | - |
| KNORR BREMSE | K003996 | - |
| KNORR BREMSE | K003996N00 | - |
| MERCEDES-BENZ | 0084201024 | - |
| MERCEDES-BENZ | A0084201024 | - |