OEM:
BS3502 KNORR BREMSEČíslo Cojali:
2351302| Connections | M16x1,5 |
| Délka kotevního šroubu | 1.69 in |
| Délka tycky | 0.59 in |
| Hmotnost | 8.04 lb |
| Prumer tycky | 0.63 in |
| Rozsah úhlu otácení | 45° |
| Typ | T-24 |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 8300 N (a 0.79 in, 87.02 psi) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.95 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| KNORR BREMSE | BS3502 | |
| KNORR BREMSE | BS3509 | - |
| KNORR BREMSE | II30618000 | - |
| SCANIA | 1948381 | - |
| SCANIA | 2416029 | - |
| ZF | 0501314536 | - |