OEM:
BS3404 KNORR BREMSEČíslo Cojali:
2351307| Connections | M16x1,5 |
| Délka kotevního šroubu | 1.69 in |
| Délka tycky | 0.59 in |
| Hmotnost | 7.06 lb |
| Prumer tycky | 0.63 in |
| Rozsah úhlu otácení | 45° |
| Typ | T-20 |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 7700 N (a 0.79 in, 94.27 psi) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.95 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| KNORR BREMSE | BS3404 | |
| KNORR BREMSE | II31098 | - |