OEM:
BS3355 KNORR BREMSEČíslo Cojali:
2351310| Connections | M16x1,5 |
| Délka kotevního šroubu | 1.73 in |
| Délka tycky | 0.59 in |
| Hmotnost | 7.99 lb |
| Prumer tycky | 0.63 in |
| Rozsah úhlu otácení | 270° |
| Typ | T-18 |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 6500 N (a 0.79 in, 87.02 psi) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.95 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| KNORR BREMSE | BS3355 |