OEM:
9821597 NEW HOLLANDČíslo Cojali:
8521179| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 9.26 lb |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 6 |
| Pilot | 5 in |
| Typ viskospojky | B07 |
| Velikost krabice | 10.04x9.25x7.09 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | --------- | --------- | G210 | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | --------- | --------- | G240 | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | 70 SERIES | --------- | 8870 | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | 70 SERIES | --------- | 8870A | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | 70 SERIES | --------- | 8970 | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | 70 SERIES | --------- | 8970A | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| NEW HOLLAND | 9821597 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|