OEM:
94716850 GMČíslo Cojali:
8138103| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6.97 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 4.41 lb |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 6.3 in |
| Typ viskospojky | EVVL |
| Velikost krabice | 8.46x5.91x6.3 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| LIGHT VEHICLE | CHEVROLET | --------- | --------- | BLAZER | --------- |
| LIGHT VEHICLE | CHEVROLET | --------- | --------- | COLORADO | --------- |
| LIGHT VEHICLE | CHEVROLET | --------- | --------- | S10 | 2.8 DURAMAX |
| LIGHT VEHICLE | CHEVROLET | --------- | --------- | TRAILBLAZER | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| GM | 94716850 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|