OEM:
9253723070 WABCOČíslo Cojali:
2251427| CLAMP FOR PUSH | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Connections | M16x1,5 |
| Délka kotevního šroubu | 1.69 in |
| Délka tycky | 14.96 in |
| Hmotnost | 20.31 lb |
| Reference vidlice | 2351519 |
| Rozsah úhlu otácení | 45° |
| Typ | 30/30 |
| Výstupní port válce parkovací rzdy | 7500 N (a 0.79 in) |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 12200 N (a 0.79 in,6,8 bar) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Závit tycky | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.95/2.95 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| BPW | 0544421041 | - |
| HALDEX | 1363030001 | - |
| WABCO | 9253723070 |