OEM:
9253231200 WABCOČíslo Cojali:
2251414| CLAMP FOR PUSH | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Connections | M16x1,5 |
| Délka kotevního šroubu | 1.5 in |
| Délka tycky | 8.27 in |
| Hmotnost | 30.14 lb |
| Reference vidlice | 2351519 |
| Rozsah úhlu otácení | 45° |
| Typ | 36/30 |
| Výstupní port válce parkovací rzdy | 9400 N (a 0.79 in) |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 13900 N ( a 20 mm, 87.02 psi) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Závit tycky | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.95/2.95 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| DAF | 1519129 | - |
| DAF | 646833 | - |
| DAF | 646834 | - |
| DAF | 835107 | - |
| NEOPLAN | 070215300 | - |
| VAN HOOL | 637207810 | - |
| WABCO | 9253231200 |