OEM:
9253204000 WABCOČíslo Cojali:
2251401| CLAMP FOR PUSH | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Connections | M16x1,5 |
| Délka kotevního šroubu | 1.5 in |
| Délka tycky | 11.81 in |
| Hmotnost | 22.15 lb |
| Reference vidlice | 2351519 |
| Rozsah úhlu otácení | 45° |
| Typ | 20/30 |
| Výstupní port válce parkovací rzdy | 9400 N (a 0.79 in) |
| Výstupní port válce provozní brzdy | 6500 N ( a 20 mm, 87.02 psi) |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Závit tycky | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.56/2.56 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| DAF | 1518144 | - |
| MERCEDES-BENZ | 004 420 35 18 | - |
| MERCEDES-BENZ | 005 420 98 18 | - |
| MERCEDES-BENZ | 006 420 02 18 | - |
| MERCEDES-BENZ | 006 420 38 17 | - |
| MERCEDES-BENZ | A0064200218 | - |
| MERCEDES-BENZ | A0044203518 | - |
| MERCEDES-BENZ | A0054209818 | - |
| MERCEDES-BENZ | A0064203817 | - |
| WABCO | 9253204000 |