OEM:
8MV376757711 BEHR HELLA SERVICEČíslo Cojali:
8115810| Centraje (Pilot) | 4.37 in |
| Centring | 4.37 in |
| Clutch model | EVVL |
| Diameter | 15.83 in |
| Diameter between fan screws | 4.84 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 4.84 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 5.07 lb |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 0 |
| No. of blades | 7 |
| No. of fan holes/screws | 4 |
| No. of fixing holes | 0 |
| Tamaño Caja | 21.26x5.31x21.65 in |
| Velikost krabice | 21.26x5.31x21.65 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| LIGHT VEHICLE | FORD | --------- | FA_ _ | TRANSIT | 2.4 DI (FAA, FAB) (FAC, FAD) |
| LIGHT VEHICLE | FORD | --------- | FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _ | TRANSIT | 2.4 DI |
| LIGHT VEHICLE | FORD | --------- | FM_ _ , FN_ _ | TRANSIT | 2.4 TDE |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376757711 | |
| MAHLE | CFF470000P | - |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|