OEM:
87739304 CASE IHČíslo Cojali:
8521424| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 12.13 lb |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 5 in |
| Typ viskospojky | F13 |
| Velikost krabice | 11.61x10.24x7.68 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | CVT 145 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | CVT 160 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 140 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 145 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 155 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 160 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 020004436 | - |
| CASE IH | 87739304 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|