OEM:
78GB8A616BC FORDČíslo Cojali:
8115111| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.25 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 3.04 lb |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 4 |
| Pilot | 2.6 in |
| Typ viskospojky | EVVL |
| Velikost krabice | 7.68x7.68x6.1 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| LIGHT VEHICLE | FORD | MARK II | --------- | GRANADA | V6 2.8I |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| FORD | 78GB8A616BC |