OEM:
51066337091 MANČíslo Cojali:
7065107| Centraje (Pilot) | 5 in |
| Centring | 5 in |
| Clutch model | B07 |
| Diameter | 25.83 in |
| Diameter between fan screws | 6 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 19.84 lb |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 6 |
| Nº taladros fijación | 4 |
| No. of blades | 8 |
| No. of fan holes/screws | 6 |
| No. of fixing holes | 4 |
| Tamaño Caja | 25.98x5.71x26.18 in |
| Velikost krabice | 25.98x5.71x26.18 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| TRUCK | MAN | 2000 | --------- | M2000L | --------- |
| TRUCK | MAN | 90 | --------- | M90 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376911511 | - |
| MAHLE | CFF510000P | - |
| MAN | 51066337091 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|