OEM:
47560854 NEW HOLLANDČíslo Cojali:
8521876| Diameter | 24.41 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 20.28 lb |
| No. of blades | 9 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 5 in |
| Typ viskospojky | F13 |
| Velikost krabice | 25.98x5.71x26.18 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | CVT 185 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | CVT 200 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | CVT 220 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | CVT 240 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 185 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 200 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 220 | --------- |
| AGRO STROJE | CASE IH | PUMA SERIES | --------- | PUMA 240 | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | T7 SERIES | --------- | T7.195S | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | T7 SERIES | --------- | T7.215S | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | T7 SERIES | --------- | T7.230 | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | T7 SERIES | --------- | T7.245 | --------- |
| AGRO STROJE | NEW HOLLAND | T7 SERIES | --------- | T7.260 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| NEW HOLLAND | 47560854 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|