OEM:
4391738M93 MASSEY FERGUSONČíslo Cojali:
8521874| Diameter | 21.65 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 11.13 lb |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| Typ viskospojky | B04 |
| Velikost krabice | 25.98x5.71x26.18 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 5700 SERIES | --------- | 5711 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| MASSEY FERGUSON | 4391738M93 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|