OEM:
4353860M1 MASSEY FERGUSONČíslo Cojali:
8521425| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 5.98 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 11.02 lb |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 5 in |
| Typ viskospojky | F13 |
| Velikost krabice | 11.61x10.24x7.68 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6400 SERIES | --------- | 6485 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6400 SERIES | --------- | 6490 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6400 SERIES | --------- | 6495 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6400 SERIES | --------- | 6497 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 6400 SERIES | --------- | 6499 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 7400 SERIES | --------- | 7485 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 7400 SERIES | --------- | 7490 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 7400 SERIES | --------- | 7495 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 7400 SERIES | --------- | 7497 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376907401 | - |
| BORGWARNER | 020005435 | - |
| MAHLE | CFC229000P | - |
| MASSEY FERGUSON | 4353860M1 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|