OEM:
4274234M91 MASSEY FERGUSONČíslo Cojali:
8521928| Diameter | 28.15 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 8.44 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 27.34 lb |
| No. of blades | 11 |
| No. of drill holes/fan bolts | 6 |
| No. of fixing drill holes | 6 |
| Pilot | 7.01 in |
| Typ viskospojky | F15 |
| Velikost krabice | 29.92x5.51x29.92 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 8400 SERIES | --------- | 8470 | --------- |
| AGRO STROJE | MASSEY FERGUSON | 8400 SERIES | --------- | 8480 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| BORGWARNER | 020003196 | - |
| MASSEY FERGUSON | 4274234M91 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|