OEM:
4231074110 WABCOČíslo Cojali:
2251119| CLAMP FOR PUSH | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Connections | M22x1,5 VOSS |
| Fuerza salida de cámara de servicio | 12500 N (a 0.79 in, 94.27 psi) |
| Hmotnost | 9.26 lb |
| Longitud tornillos de anclaje | 1.69 in |
| Longitud Vástago | 1.46 in |
| Rosca Vástago | Horquilla soldada |
| Rozsah úhlu otácení | 0° |
| Type | T-30 |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.52 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| WABCO | 4231074110 |