OEM:
4231064500 WABCOČíslo Cojali:
2251117| CLAMP FOR PUSH | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Connections | M16x1,5 |
| Fuerza salida de cámara de servicio | 9500 N (a 0.79 in, 94.27 psi) |
| Hmotnost | 8.73 lb |
| Longitud tornillos de anclaje | 1.57 in |
| Longitud Vástago | 7.87 in |
| Referencia Horquilla | 2351522 |
| Rosca Vástago | M16x1,5 |
| Rozsah úhlu otácení | 225° |
| Type | T-24 |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.95 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| WABCO | 4231064500 |