OEM:
4231051110 WABCOČíslo Cojali:
2251105| CLAMP FOR PUSH | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Connections | M16x1,5 |
| Fuerza salida de cámara de servicio | 8300 N (a 0.79 in, 98.63 psi) |
| Hmotnost | 6.51 lb |
| Longitud tornillos de anclaje | 1.5 in |
| Longitud Vástago | 1.61 in |
| Rosca Vástago | Horquilla soldada |
| Rozsah úhlu otácení | 0° |
| Type | T-20 |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 2.24 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| DAF | 1518638 | - |
| WABCO | 4231051110 |