OEM:
4230080990 WABCOČíslo Cojali:
2251113| CLAMP FOR PUSH | Incluida (Bulón 0.55 in) |
| Connections | M16x1,5 |
| Fuerza salida de cámara de servicio | 10400 N (a 0.79 in, 65.27 psi) |
| Hmotnost | 14.28 lb |
| Longitud tornillos de anclaje | 1.69 in |
| Longitud Vástago | 7.87 in |
| Referencia Horquilla | 2351521 |
| Rosca Vástago | M16x1,5 |
| Rozsah úhlu otácení | 30/210° |
| Type | T-36 |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 3.15 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| WABCO | 4230080990 |