OEM:
1365APB01 TEMSAČíslo Cojali:
7275100| Centraje (Pilot) | 5 in |
| Centring | 5 in |
| Clutch model | B11 |
| Diameter | 25.98 in |
| Diameter between fan screws | 6 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 21.16 lb |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 6 |
| Nº taladros fijación | 0 |
| No. of blades | 9 |
| No. of fan holes/screws | 6 |
| No. of fixing holes | 0 |
| Tamaño Caja | 29.92x5.51x29.92 in |
| Velikost krabice | 29.92x5.51x29.92 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| BUS | TEMSA | --------- | --------- | MD9 LE | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| TEMSA | 1365APB01 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|