OEM:
1320A032 MITSUBISHIČíslo Cojali:
8125118| Centraje (Pilot) | 6.3 in |
| Centring | 6.3 in |
| Clutch model | EVVL |
| Diameter between fan screws | 6.97 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 6.97 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 4.63 lb |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 4 |
| No. of fan holes/screws | 4 |
| No. of fixing holes | 4 |
| Tamaño Caja | 8.46x5.91x6.3 in |
| Velikost krabice | 8.46x5.91x6.3 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| LIGHT VEHICLE | MITSUBISHI | --------- | KB4T | L200 | 2.5 DI-D 4WD |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | 1320A032 | |
| MITSUBISHI | 1320A009 | - |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|