| Connections | M16x1,5 |
| Fuerza salida de cámara de servicio | 9500 N (a 0.79 in, 87.02 psi) |
| Hmotnost | 10.14 lb |
| Longitud tornillos de anclaje | 1.32 in |
| Longitud Vástago | 12.99 in |
| Rosca Vástago | M16x1,5 |
| Rozsah úhlu otácení | 0° |
| Type | T-27 |
| Vzdálenost mezi kotevními šrouby | 4.75 in |
| Závit kotevního šroubu | M16x1,5 |
| Zdvih | 3.15 in |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| HALDEX | 120927303 |