OEM:
058121350 VOLKSWAGENČíslo Cojali:
8137104| Centraje (Pilot) | 4.37 in |
| Centring | 4.37 in |
| Clutch model | EVVL |
| Diameter between fan screws | 4.86 in |
| Diámetro entre tornillos del ventilador (Bolt circle) | 4.86 in |
| Fixing type | ŠTÍTEK |
| Hmotnost | 2.02 lb |
| Nº taladros / tornillos ventilador | 4 |
| Nº taladros fijación | 1 |
| No. of fan holes/screws | 4 |
| No. of fixing holes | 1 |
| Tamaño Caja | 8.46x5.91x6.3 in |
| Velikost krabice | 8.46x5.91x6.3 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| LIGHT VEHICLE | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.6 |
| LIGHT VEHICLE | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.8 |
| LIGHT VEHICLE | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 1.9 TDI |
| LIGHT VEHICLE | VOLKSWAGEN | --------- | 3B… | PASSAT | 2.3 VR5 |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| BEHR HELLA SERVICE | 6500943 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 6512000000 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376732221 | - |
| BEHR HELLA SERVICE | 8MV376732224 | - |
| MAHLE | CFC62000S | - |
| MAHLE | CFC62000P | - |
| VOLKSWAGEN | 058121350 | |
| VOLKSWAGEN | 071121347 | - |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|