OEM:
00218818410 DEUTZČíslo Cojali:
8521878| Diameter | 19.09 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 9.04 lb |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| Typ viskospojky | B04 |
| Velikost krabice | 21.26x5.31x21.65 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | DEUTZ FAHR | 5D SERIES | --------- | 5090.4D | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| DEUTZ | 00218818410 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|