OEM:
00185226410 SAMEČíslo Cojali:
8521881| Diameter | 17.72 in |
| Diameter between fan bolts (Bolt circle) | 3.81 in |
| Fixing type | MATICE |
| Hmotnost | 9.04 lb |
| No. of blades | 10 |
| No. of drill holes/fan bolts | 4 |
| No. of fixing drill holes | 0 |
| Pilot | 3.25 in |
| Typ viskospojky | B04 |
| Velikost krabice | 21.26x5.31x21.65 in |
| Typ vozidla | Značka | Série | Typ | Model | Typ motoru |
|---|---|---|---|---|---|
| AGRO STROJE | SAME | EXPLORER SERIES | --------- | EXPLORER TB 105 | --------- |
| Výrobce | Číslo OEM | Hlavní OEM |
|---|---|---|
| SAME | 00185226410 |
|   | Číslo Cojali | Jméno | OEM |
|---|